Ten wpis jest częścią mojego starego bloga, prowadzonego w latach 2005-2007 pod adresem dragonee.jogger.pl. Został on zachowany w celach archiwizacyjnych i niekoniecznie reprezentuje moje bieżące stanowisko na dany temat.
Ogłoszenie tyczyć się będzie wszystkich którzy w najbliższym czasie będą przebywać w Łodzi.
Z przyjemnością oświadczam, że dnia 29 maja br. o godzinie 20:00 w kościele p. w. Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, na ul. Ogrodowej 22, odbędzie się występ chóru 1LO, którego to uczestnikiem mam zaszczyt być. Wstęp wolny, jednakże będziemy zbierać dobrowolne opłaty na rozwój nasz oraz kościoła. Sam występ potrwa ok. godziny.
Co do repertuaru – są nim wybrane części oratorium Tu Es Petrus oraz Świętokrzyskiej Golgoty Piotra Rubika i Zbigniewa Książka, w naszym wykonaniu.
Zapraszam serdecznie wszystkich joggerowiczów. 🙂
5 komentarzy
Ooo O_O! Nagraj coś – pochwal się ^_^
Jakbym jeszcze miał jak. Ale może ktoś z ludzi organizujących to wpadnie na ten pomysł, inaczej zostanie marnej jakości nagranie na playerze mp3. 🙂
Chętnie z ciekawości bym poszedł, ale kurcze kawał drogi z Gdyni do Łodzi :/. W każdym razie licze na te nagranie, chociażby z mp3playera :). No i oczywiście powodzenia życze :).
Ziooom występ kick ass. Przesłuchałeś może już bootlego ? Da się coś z nim zrobić ?
Niestety – całkowicie nic nie wyszło…