Plus jeden

Ten wpis jest częścią mojego starego bloga, prowadzonego w latach 2005-2007 pod adresem dragonee.jogger.pl. Został on zachowany w celach archiwizacyjnych i niekoniecznie reprezentuje moje bieżące stanowisko na dany temat.

Po osiemnastu latach ciągłego i nieprzerwanego rozwoju, ogłaszam wszem i wobec, że dragonee osiągnął status jeden kropka dziewięć w okresie (dwa kropka zero poza okresem) i szumnie rozprzestrzenia informacje o wejściu w stan beta projektu za pomocą blogosfery.

Stwierdzam również, że dragonee będzie teraz dostępne szerokiemu audytorium jako działający produkt, a uaktualnienia będą dodawane na bieżąco, dopóki developerom nie skończą się pomysły.

dragonee jest oczywiście projektem społecznościowym i nie może obejsć się bez tego wszystkiego, co nazwane jest dumnie community. Dzięki wsparciu społeczności dragonee będzie mogło rozwijać się jeszcze prężniej a developerzy będą szczęśliwi z powodu doceniania ich projektu.

Dementuję także pogłoski, jakoby miała nastąpić zmiana nazwy produktu z dragonee na draggr. Nie, nie mamy tego w planach i prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieli. dragonee nie będzie także gorion-style, ponieważ jest ono projektem o znacznie bardziej zaawansowanej Sztucznej Inteligencji.

4 komentarze
  1. 24 maja, 2007
  2. 24 maja, 2007
  3. 31 maja, 2007
  4. 2 czerwca, 2007

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *