World of Matrix

Ten wpis jest częścią mojego starego bloga, prowadzonego w latach 2005-2007 pod adresem dragonee.jogger.pl. Został on zachowany w celach archiwizacyjnych i niekoniecznie reprezentuje moje bieżące stanowisko na dany temat.

World of Matrix to nowa gra pseudorzeczywistości w przestrzeni dodatkowego wymiaru świadomości wytworzonego na potrzeby chwili. W World of Matrix można zagrać niewielkim kosztem, jednak trzeba liczyć się z pewnymi opłatami wynikającymi z legalnego korzystania z gry.

WoM pozwoli Ci przeżyć pasjonującą przygodę bez utraty czasu. Będziesz mógł poruszać się po świecie z precyzyjnie odtworzonymi detalami, doskonałą grafiką i spotykać się z milionami znajomych z całego świata.

Celem tej gry jest przeżycie – w zależności od Twoich zachowań gra dostosuje się do Ciebie, przekształcając się z, przykładowo, symulacji życia do survival horroru.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonego interfejsu użytkownika przystosowanie się do warunków przebiega bezproblemowo. Fizyka świata też jest intuicyjna – nie stracisz ani chwili na nudne przedzieranie się przez podręczniki użytkowania. Doskonała, dopasowana do gracza oprawa dźwiękowa nie pozwoli Ci znudzić się nawet w chwili największej bezczynności.

World of Matrix oferuje poczucie nierealności. W świecie kontrolowanego snu każda możliwość jest dozwolona. Do każdej interesującej Cię sprawy podejdziesz z należytym dystansem. Nawet śmierć w tym świecie wydaje się nieprawdziwa…

Jak zagrać? Wyłącz swój zewnętrzny słuch, włącz MP3Playera, załóż słuchawki i wyjdź z domu. Zatracenie w psychopodpłaszczyźnie gwarantowane. Życzę miłego odkrywania fabuły i rozwiązywania kolejnych zagadek stojących przed Tobą.

Historia napisana wskutek przemyśleń własnych i „Społeczeństwa słuchawek” na bloku Luke’a Micy.

One Response
  1. 17 listopada, 2006

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *