Botak

Ten wpis jest częścią mojego starego bloga, prowadzonego w latach 2005-2007 pod adresem dragonee.jogger.pl. Został on zachowany w celach archiwizacyjnych i niekoniecznie reprezentuje moje bieżące stanowisko na dany temat.

Wszędzie dookoła nas znajdują się małe, inteligentne zwierzątka. Nazywane są botakami. Niestety nie możemy ich zobaczyć, zakres naszego postrzegaia jest zbyt wąski, a one zaprawdę to stworzenia Absolutu. Z ich to powodu powstał pewien niezaprzeczalny argument, wykorzystywany często w sytuacjach, gdzie panuje różnica płci/wieku. Nie możemy bezpośrednio dowieść istnienia botaków, ale powodów pośrednich jest wiele, jak wspomniane wcześniej zdarzenia.

Właściwie to zakładam sobie joggera z kilku powodów: nigdy jeszcze nie prowadziłem bloga, bo odstraszały mnie te popularne serwisy, gdzie „KofFfFFfAnE MiFffFFfFaFFfki” przewijały się na porządku dziennym (zapewne w rzeczywistości też taka osóbka sepleni). Dopiero tutaj przekonałem się, że istnieją serwisy blogowe, do których pisują ludzie z chociażby znajomością poprawnej polszczyzny. Po drugie, jest to dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie, po trzecie jak mam nastrój do tego, to bardzo lubię pisać. I najważniejsze – z powodu zwierzątka opisanego powyzej. 😛

Witam wszystkich piszących i czytających. 🙂

3 komentarze
  1. 12 lipca, 2005
  2. 13 lipca, 2005
  3. 13 lipca, 2005

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *