Woxy Vintage

Ten wpis jest częścią mojego starego bloga, prowadzonego w latach 2005-2007 pod adresem dragonee.jogger.pl. Został on zachowany w celach archiwizacyjnych i niekoniecznie reprezentuje moje bieżące stanowisko na dany temat.

Po przeczytaniu, nie tak dawno temu, notki dotyczącej tegoż radia internetowego na jogu Jarka Zgody postanowiłem sam się przekonać, jak smakuje. 😉 Od kilku godzin coraz bardziej doświadczam celności doboru muzyki. Woxy Vintage jest bardzo dobrym radiem podczas czytania – ani nie męczy uszu, ani nie zajmuje zbytnio umysłu.

Dawno nie używałem żadnego radia internetowego, bo często zapominam o takiej możliwości, a często wolę posłuchać jakiejś płytki miast radia. Normalnego radia w ogóle nie słucham – zbyt niski poziom niestety. W wyniku czego Woxy Vintage jest trzecim, które słucham dłużej niż pięć minut. Pierwszym było radio.wazee, troszkę cięższe, ale czasami bardziej proste, a drugim Drum and Bass Radio, dzięki którego prostocie mogę spokojnie skupić swoje myśli na danym zagadnieniu (czasami używane podczas zabaw w programowanie). Więc nie powiem, abym był jakimś znawcą. ;]

Tags:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *